стаття

Свою справу в Польщі

Бізнес в Польщі

Свою справу в Польщі
Стаття

Свою справу в Польщі

В основному українці є власниками невеликих інвестицій в Польщі. Незважаючи на те, що мотивація у громадян України відкривати бізнес в країні над Віслою різна, пандемія коронавірусу значно не скорегувала їхні плани відкрити свою справу. Значною мірою вони керуються досвідом своїх знайомих і друзів, які раніше приїхали до Польщі і знають місцеві реалії, в тому числі і ведення бізнесу.

Киянин Дмитро Волков розповідає, що минулого року в один осінній день він сів на свій байк і просто приїхав до Польщі. У Києві у нього вже був свій бізнес-барбершоп ” Mr. Morgan D”. У Варшаві відкрив другий під тією ж назвою. Як підкреслює агентство Дмитро, для переїзду в Польщу йому потрібні були бажання, гроші і друзі.

Наші соціальні мережі

bearded, beards, man-1903465.jpg
Business in Poland

“У мене було бажання, відповідний стартовий капітал і багато друзів, які мені в цьому допомогли”, – констатує власник чоловічої Перукарні.

Він зазначає, що Польща веде досить лояльну політику, щоб нерезиденти країни мали можливість відкривати власний бізнес на території країни.

“Великих проблем у мене не було. У Польщі, на відміну від деяких інших країн, не потрібно робити ні великих вкладень в економіку, ні мати якихось серйозних рекомендацій. Якщо у тебе є бажання розвиватися в Польщі і вкладати кошти в їх економіку, тоді все нормально, можна починати свою справу”, – підкреслює власник Варшавського барбершопу.