Послуга

Вивчення польської мови

Навчання в Польщі

Вивчення мови

Вивчення польської мови

people, girl, woman-2569404.jpg
Мова-це важлива частина життя

Вивчення польської мови

Вивчення польської мови стане першим етапом для вступу до польського ВУЗу, організації власного бізнесу, працевлаштування.

Починати вивчення польської мови бажано за 3-6 міс. (курс “інтенсив”) до планованого терміну переїзду в Польщу, а в деяких випадках може знадобитися більше року. Для проходження співбесіди на отримання Карти поляка (один з варіантів спрощеного оформлення документів і легалізації перебування в Польщі – при наявності відповідних документальних підстав) оволодіти мовою на початковому рівні можна і за 2-3 місяці.

Ми співпрацюємо з добре відомими та сертифікованими мовними школами, курсами та приватними викладачами.

classroom, guiyang, table-2787754.jpg

Вивчити польську мову в домашніх умовах без будь-якої допомоги цілком реально, проте викладач прискорить цей процес. Справа в тому, що навички до самостійного вивчення безпосередньо залежать від індивідуальної схильності до мов, а наявність викладача додасть в заняття структуру, поетапність і різко підвищить рівень самодисципліни.

school, draw, drawing-1974369.jpg

Тим, хто тільки переїхав до Польщі або замислюється про це, слід почати вивчати польську. Знання мови допоможе швидше адаптуватися на новому місці, познайомитися з культурою і традиціями країни, знайти хорошу роботу і нових друзів.

pencils, clips, colour pencils-1280558.jpg

У мовних центрах діяльності вивчають не тільки мову, а ще й культуру, історію, традиції країни. Це допоможе швидше адаптуватися в Польщі.