Послуга

Юридичні послуги

Ваша підтримка в Польщі

Юридичні послуги

Юридичні послуги

consultant, office, business-779590.jpg
Ми надаємо повноцінні послуги

Весь комплекс юридичних послуг

Кожному іноземцю, який проживає тимчасово або постійно на території іншої країни, в будь-який момент може знадобитися допомога кваліфікованого юриста. І краще буде, якщо ви довірите вирішення конфліктної ситуації нашим досвідченим фахівцям. Ми надаємо весь спектр послуг без необхідності залучення перекладачів і посередників.

Звернутися до нас за допомогою можуть навіть ті клієнти, які не володіють польською мовою – ми пропонуємо клієнтам консультування українською, польською та російською мовами. Попередньо ми персонально консультуємо кожного клієнта, щоб вирішити питання на 100% позитивно і в рамках закону.

job, office, team-5382501.jpg

Проживання в іншій країні вимагає досконального знання місцевого законодавства. Якщо у вас виникли складнощі з польськими правоохоронними органами, неодмінно звертайтеся до наших юристів – ми знайдемо вихід з будь-якої ситуації, що склалася.

computer, laptop, work place-2982270.jpg

Наша компанія також надає послуги корпоративного юриста – ми співпрацюємо з компаніями будь-яких форм власності та організаційно-правових форм.

laptop, paper, to write-3076957.jpg

Послуги юриста в Польщі можуть бути дуже витратними, але не завжди ефективними. Ми, в свою чергу, докладемо максимум зусиль для того, щоб вирішити правові питання законним шляхом. Своєчасно надана допомога юриста дозволить вам уникнути труднощів з польськими державними інстанціями.