Послуга

Створення бізнесу в Польщі

Повний цикл відкриття компанії в Польщі

Створення бізнесу в Польщі

Створення бізнесу в Польщі

paper, business, laptop-3025558.jpg
Ми надаємо повноцінні послуги

Відкриття бізнесу в Польщі

Наша компанія надасть консультації та зареєструє для Вас юридичну особу в Польщі, надасть необхідну юридичну та бухгалтерську допомогу, а також посприяє в отриманні дозволів на роботу, посвідки на проживання, а в подальшому і громадянства Польщі.

На сьогодні реєстрація юридичної особи в Польщі доступна і іноземцям, країна пропонує лояльні умови для ведення бізнесу як для своїх громадян, так і для громадян інших держав. Серед доступних організаційно-правових форм юридичних осіб найбільш поширеним є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (Spółka z o.o).

laptop, workstaion, office-4906312.jpg

Відкриття ТОВ в Польщі дозволяє займатися практично будь-якою діяльністю, якщо це не суперечить законодавству країни. ТОВ – найбільш поширена і вигідна організаційно-правова форма юридичної особи для іноземців.

technology, laptop, keyboard-791029.jpg

Серед її переваг – зменшені в порівнянні з іншими формами юридичних осіб ризики відповідальності, широкий спектр видів діяльності, невеликий мінімальний статутний капітал, який становить 5000 злотих і не залежить від кількості засновників.

analysis, analytics, business-1841158.jpg

З недоліків реєстрації юридичних осіб у Польщі відзначимо відносно тривалу і копітку процедуру. Ми зробимо все за Вас, взявши на себе питання щодо реєстрації юридичної особи, а ви зможете в стислі терміни приступити до діяльності, не відволікаючись на бюрократичні процедури.