Послуга

Освіта в Польщі

Отримання освіти в Польщі

Освіта в Польщі

Освіта в Польщі

people, girl, woman-2569404.jpg
Послуга

Отримання освіти в Польщі

Європейський рівень польських дипломів забезпечується участю Польщі в Болонській системі освіти, заснованій в червні 1999 року. Болонську декларацію підписали міністри освіти 29 держав Європи з метою створення європейського простору вищої освіти.

На підставі Болонської системи введена трирівнева система освіти (навчання проводять польською та англійською мовами). Навчаючись у Польщі, Ви отримуєте можливість стати учасником програми ERASMUS – програми міжнародного обміну студентами. В рамках цієї програми відбувається обмін студентами між університетами Польщі та їх партнерами в інших країнах Європи. В рамках міжнародної програми ERASMUS діє європейська система кредитування досягнень студентів – ECTS-бальна система (European Credit Transfer System). Якість вищої освіти в Польщі контролюється Державним акредитаційним комітетом, який почав діяльність в 2002 році.

Форми навчання в польських ВНЗ:

– стаціонарна (денна) – заняття тривають з понеділка по п’ятницю;

– заочна – студенти навчаються 1 раз на 2 тижні в суботу та неділю (протягом усього дня);

– вечірня – заняття проходять з понеділка по п’ятницю; початок занять – після 16.00.

Навчальний рік

Прийом абітурієнтів на навчання здійснюється 2 рази на рік: на зимовий та літній семестри.

Навчальний рік складається з двох семестрів по 30 тижнів кожен; на тиждень – близько 30 годин занять.

Початок зимового семестру – 1 жовтня, закінчення – середина лютого; семестр включає 15 тижнів навчання, різдвяні канікули, зимову сесію і зимові канікули.
Початок літнього семестру – середина лютого, закінчення – 30 вересня (15 тижнів навчання, іспити літньої сесії і три місяці літніх канікул).

Форми навчання: лекції, практичні заняття, семінари, лабораторні заняття та конференції.

work, write, journal-3015484.jpg

Переваги отримання вищої освіти в Польщі:

atlas, book, glasses-1052011.jpg

Польська система освіти – одна з провідних в Європі. Дипломи найвідоміших університетів і коледжів є гарантом високої кваліфікації фахівця для найвимогливіших роботодавців ЄС. Студентам усіх напрямків навчання надається можливість скористатися програмою обміну студентів або міжнародною програмою практики і виїхати на навчання або практику на певний термін до ВНЗ-партнерів, які розташовані по всьому світу.

bible, book, pages-1868070.jpg

Кращі студенти гарантовано отримують стипендію. Університети допомагають своїм випускникам з подальшим працевлаштуванням, для чого при університетах створені бюро кар’єр, в які може звернутися молодий фахівець.

library, books, bookcases-488690.jpg

Після закінчення навчання випускник отримує диплом європейського зразка, дійсний в країнах ЄС і США, що надає максимальну свободу для працевлаштування в цих країнах. Досить демократична вартість навчання. Власники Карти Поляка в державних закладах вищої освіти навчаються безкоштовно.