Послуга

Імміграція до Польщі та ЄС

Успішний переїзд до Польщі

Імміграція в Польщу

Імміграція в Польщу

hamburg, speicherstadt, channel-4840932.jpg
Ми надаємо повноцінну послугу

Імміграція до Польщі та Європейського Союзу

Багато іноземців хочуть залишитися жити в Польщі, адже ця країна відрізняється стабільною економікою, хорошими умовами праці, високими соціальними стандартами. Але якщо отримати посвідку на проживання досить легко – посвідка на постійне проживання видається не кожному.

Іноземцям доступне оформлення польського громадянства, але тут є ряд правил, яких потрібно дотримуватися.

Практично кожен іноземець може отримати посвідку на проживання в Польщі. Документ дає дозвіл на тимчасове проживання в країні, він також засвідчує особу людини. Крім цього, з таким документом можна перетинати польський кордон багаторазово без оформлення візи.

big ben, tower, london-7116305.jpg

Посвідка на проживання (карта тимчасового перебування) дозволяє іноземцю перебувати в Польщі, офіційно працювати або вести бізнес.

laptop, coffee, notebook-1478822.jpg

Отримати посвідку на проживання може не кожен. Карту тимчасового перебування видає воєводське управління на основі вивченої інформації та поданих документів. Карта тимчасового перебування видається на термін до трьох років.

writing, writer, notes-923882.jpg

Найбільш поширеними підставами для отримання посвідки на проживання в Польщі є: підприємницька діяльність; офіційне працевлаштування в Польщі; навчання в польському ВНЗ; шлюб з громадянином Польщі; возз’єднання з родиною.