Послуга

Бізнес-консалтинг

Ваш бізнес в Польщі

Бізнес-консалтинг

Бізнес-консалтинг

paper, business, ipad-3082623.jpg
Ми надаємо повноцінну послугу

Створення бізнесу в Польщі

Наша компанія надасть консультації та зареєструє для Вас юридичну особу в Польщі, надасть необхідну юридичну та бухгалтерську допомогу, а також допомогу в отриманні дозволів на роботу, ВНЖ та інших послуг, пов’язаних з веденням вами бізнесу в Польщі.

На сьогодні реєстрація юридичної особи в Польщі доступна і іноземцям, країна пропонує лояльні умови для ведення бізнесу як для своїх громадян, так і для громадян інших держав.

Серед доступних організаційно-правових форм юридичних осіб найбільш цікавим є ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ (Spółka z o.o). Відкриття ТОВ в Польщі дозволяє займатися практично будь-якою діяльністю, якщо це не суперечить законодавству країни. ТОВ – найбільш поширена і вигідна організаційно-правова форма юридичної особи для іноземців. Серед її переваг-зменшені в порівнянні з іншими формами юридичних осіб ризики відповідальності, широкий спектр видів діяльності, невеликий мінімальний статутний капітал, який становить 5000 злотих і не залежить від кількості засновників.

ux, prototyping, design-788002.jpg

Для початку процедури реєстрації юридичної особи від Вас необхідний тільки діючий закордонний паспорт і деякі додаткові відомості. Реєстрація можлива як при особистій присутності, так і за дорученням, оформленої на нашого представника.

computer, pc, workplace-1185626.jpg

Серед недоліків реєстрації юридичних осіб у Польщі відзначимо відносно тривалу і копітку процедуру. Ми зробимо все за Вас, взявши на себе питання щодо реєстрації юридичної особи, а ви зможете в швидкі терміни приступити до діяльності, не відволікаючись на бюрократичні процедури.

student, typing, keyboard-849825.jpg

При наявності певних підстав, зазначених у польському законодавстві, ви можете вести в Польщі індивідуальну підприємницьку діяльність, що дозволить істотно заощадити як на вартості реєстраційних процедур, так і оподаткуванні.